Pejabat Daerah Pontian

Profil Pegawai Daerah

zulkifly do

             
INFO KETUA JABATAN
Nama Penuh : TN HJ ZULKIFLY BIN HJ MOHD TAHIR
Jawatan : Pegawai Daerah
Gred Jawatan : N54
Alamat Pejabat : Aras 1 Bangunan Sultan Ismail
82000 Pontian
Johor
No. Telefon : 07-6871322 / 07-6871323
No. Faks : 07-6870077
Emel : .(JavaScript must be enabled to view this email address)


       
PENDIDIKAN
1. Diploma Perakaunan ITM
2. Ijazah Sarjana Muda Perakaunan (Kepujian)
3. Universiti Islam Antarabangsa


             
MAKLUMAT PERJAWATAN
Gred Jawatan : N54
Tarikh Sandang : 01 April 2018
Tarikh Lahir : 07 April 1964
Tarikh Lantik Pertama : 01 April 1992
Tarikh Lantik PTNJ : 01 April 1988
Tarikh Sah Jawatan : 15 Disember 1997
Tarikh Bersara Wajib : 07 April 2024

JABATAN PERNAH BERTUGAS :

                                                                                                                                                                                   
   
 GELARAN JAWATANPEJABAT / JABATANTEMPOH
1.Penolong Pentadbir Negeri Johor Gred N3Lapor Diri Taklimat di SUK Cawangan Perkhidmatan01.04.1992 - 11.04.1992
2. Penolong Pentadbiran Tanah Gred N3Pejabat Tanah Daerah Johor Bahru12.04.1992 - 15.11.1996
3.Penolong Pentadbir Tanah Gred N3Pejabat Tanah Daerah Muar16.11.1996 - 31.07.2001
4.Pegawai Projek Terbuka Gred N3INTAN Wilayah Selatan,Kluang01.08.2001 - 31.07.2003
5.Penolong Setiausaha Gred N41SUKJ (Cawangan Perumahan)01.08.1996 - 31.12.2003
6.Penolong Pentadbir Tanah 1 Gred N41Pejabat Tanah Batu Pahat 01.01.2004 - 31.01.2006
7.Jawatan CadangPejabat SUKJ (Caw.Pentadbiran)01.02.2006 -31.08.2006
8.SetiausahaMajlis Perbandaran Kluang01.09.2006 -15.01.2008
9.Ketua Penolong Pegawai DaerahPejabat Daerah Pontian16.01.2008 -15.07.2010
10.PengarahMajlis Sukan Negeri Johor16.07.2011 -07.08.2011
11.Ketua Penolong Pengarah(Pentadbiran & Kewangan)Jabatan Kerja Raya Negeri Johor08.08.2011 -30.11.2014
12.Timbalan Pengurus BesarYayasan Pelajaran Johor01.12.2014 -15.03.2016
13.Pengurus Besar(Pinjaman)Pusat Pelaburan Negeri Johor16.03.2016 -31.06.2018
14.PengarahPerbadanan Islam Johor01.07.2018 -31.12.2018
15.Setiausaha Bahagian Pengurusan Sumber ManusiaPejabat SUK01.11.2018 - Sekarang